SGK Rehberi
Medya Haberleri

Filiz Aker hakkında, 'Arşivlerden çıkan şok gerçek!'

28 Ağustos 2017 Pazartesi 11:49
Filiz Aker hakkında, 'Arşivlerden çıkan şok gerçek!'
Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ı otel odasında tabancayla vurarak öldürdükten sonda intihar eden eski manken Filiz Aker hakkında şok bilgiler ortaya çıkıyor.
Şaşmaz'ın ölümünün ardından ona saplantıyla bağlı Filiz Aker ile ilgili dikkat çeken ayrıntılar da bir bir ortaya çıkmaya başladı.

Tarih 19 Şubat 1990... Milliyet gazetesi'nde yer alan bu fotoğrafta Hastane yatağında görülen kadın Filiz Aker'den başkası değil. Manken ve film yıldızı Aker, Kilyos yolunda 30 yaşlarında bir saldırgan tarafından kaçırılmak istendi. Saldırganın kullandığı arabadan atlayan Aker, ağır yaralandı.

Aker, sapığın boğazına falçata dayadığını, 'Sesini çıkarırsan boğazını kesirim' diyerek tehdit ettiğini, ağlama ve yalvarmalarına da aldırmadığını anlatmıştı.

ESKİ AŞKI ÖLDÜRÜLDÜ

KAPAT [X]

Filiz Aker ile bir dönem adı aşk dedikodularına karışan eski TÜRK- İş Genel Sekreteri, eski Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Şemsi Denizer, 6 Ağustos 1999 günü Zonguldak’taki evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.

Cengiz Balık’ın silahından çıkan 13 kurşunla yaralanan Denizer, hayatını kaybetti. Polis, sabıkalı Balık’ın cinayeti “40 milyon lira borç için işlediği”ni belirtti ancak olayın ardında başka isimlerin olup olmadığı aydınlatılamadı.

Kaynak: Haber 7
(Yok)
Bu haber 1,722 kez okundu.
17 Aralık - 19:21
Diyarbakır'da polis aracına saldırı: 2 polis yaralı
17 Aralık - 18:55
Memur-Sen'den 'ek gösterge' ve 'zam konusunda açıklama!
17 Aralık - 18:52
Çavuşoğlu: ABD'de, FETÖ'ye yönelik tutuklamalar başladı