SGK Rehberi
Medya Haberleri

TRT spikerinden Fatih Altaylı'ya 'sahtekar' yanıtı

14 Haziran 2021 Pazartesi 12:00
TRT spikerinden Fatih Altaylı'ya 'sahtekar' yanıtı
TRT Spikeri Fuat Kozluklu'dan, Fatih Altaylı'ya ''gazeteci kılıklı sahtekar'' yanıtı

TRT Spikeri Fuat Kozluklu'dan, Fatih Altaylı'ya ''gazeteci kılıklı sahtekar'' yanıtı

“Bu gazeteci kılıklı sahtekarların ortaya çıkmasını, çıkarılmasını istiyorum” diyerek bir çağrıda bulunan Fatih Altaylı'ya yanıt, TRT Haber’de yayınlanan Gece Bakışı isimli programın sunucusu Fuat Kozluklu’dan geldi.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, son köşe yazısında, "Gazetecilerin, gazetecilik yaparak, farklı mecralarda yer alarak para kazanmaları ayıp değildir. Ama gazeteci adı altında gazetecilik dışı faaliyetlerden para kazanmaları, para kazanmaya çalışmaları ayıptır. Ayıptan öte ahlaksızlıktır" İfadelerini kullanmıştı.

Altaylı ayrıca, “Bu gazeteci kılıklı sahtekarların ortaya çıkmasını, çıkarılmasını istiyorum” diyerek bir çağrıda da bulunmuştu.

KAPAT [X]

Altaylı’nı söz konusu çağrısına yanıt ise TRT Haber’de yayınlanan Gece Bakışı isimli programın sunucusu Fuat Kozluklu’dan geldi.

Sosyal Medya hesabından Altaylı’nın ifadelerini alıntılayan bir paylaşım yapan Kozluklu, mesajına “Hadi Özışık, Süleyman Özışık, Veyis Ateş, Ali Çağatay, Kenan Erçetingöz, Sevilay Yılman, Erhan Çelik ve Aydın Aydemir’in” isimlerini etiketledi.

Kaynak:Yeniçağ

SGK Rehberi
Bu haber 1,876 kez okundu.
25 Temmuz - 15:02
Şanlıurfa'da korkutan görüntü: Ölümler 2 gün önce başladı
25 Temmuz - 14:39
Meteoroloji'nin uyarısı ve AFAD'ın müdahalesi olası faciayı önlendi
25 Temmuz - 14:36
Yakınları şehidi böyle karşıladı: Dimdik ayaktayız. Vatan sağolsun