SGK Rehberi
Medya Haberleri

Ömer Çelik'ten muhalefete Sedat Peker tepkisi

13 Mayıs 2021 Perşembe 13:23
Ömer Çelik'ten muhalefete Sedat Peker tepkisi
Ömer Çelik'ten muhalefete Sedat Peker tepkisi

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik iftiraları üzerinden AK Parti ve hükümeti hedef alan muhalefete AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten sert tepki geldi. Çelik, "İllegal/mafyatik kişiliklerin tezviratlarını esas kabul ederek İçişleri Bakanımıza, Bakanlarımıza, Kabinemize, Ak Partimize ve siyaset arkadaşlarımıza saldıran muhalefet siyasetçileri sadece kendilerine kişiliksiz notlar veriyorlar." dedi.
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, suç örgütü lideri Sedat Peker'in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik iftiraları üzerinden AK Parti ve hükümeti hedef alan muhalefete tepki gösterdi.

Çelik Twitter paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

İllegal/mafyatik kişiliklerin tezviratlarını esas kabul ederek İçişleri Bakanımıza, Bakanlarımıza, Kabinemize, Ak Partimize ve siyaset arkadaşlarımıza saldıran muhalefet siyasetçileri sadece kendilerine kişiliksiz notlar veriyorlar.

Suç örgütü mensubu şahısların hezeyanlarının peşine düşerek siyaset arkadaşlarımızı hedef alanlar aslında kendi referanslarının suç örgütü mensupları olduğunu itiraf etmekten başka birşey yapmıyorlar.

KAPAT [X]

Terör örgütü üyelerinin iddialarının bir suç örgütü üyesi tarafından dillendirildikten sonra siyaset gündemine taşınması, bir siyasi figüranlık örneğidir ve nasıl bir kurgunun ürünü olduğu milletimizin ferasetinden kaçmamaktadır.

Muhalefetin siyasi demeç verirken kendisini suç örgütü mensubu bir şahsın ifadelerinden beslenmek zorunda hissetmesi, siyasetin en temel ilkesinden ahlaki bir sapmadır.

Sabah
Bu haber 45 kez okundu.
14 Haziran - 11:39
Sağanak alarmı… İstanbul’da 5 gün sürecek!
14 Haziran - 11:27
KPSS başvuruları bugün sona eriyor
14 Haziran - 11:25
Jandarma Teşkilatının 182. kuruluş yıl dönümü