SGK Rehberi
Gündem

'Ben polisim' diyerek ambulans şoförünü darbeden şahıs, emlakçı çıktı

21 Kasım 2020 Cumartesi 19:01
'Ben polisim' diyerek ambulans şoförünü darbeden şahıs, emlakçı çıktı
Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde bir şahsın hasta nakil ambulansı şoförünü darbettiği görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde kendisinin polis olduğunu iddia eden şahıs, emlakçı çıktı.
Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana gelen olayda, koronavirüs vakası nakli için yola çıktığı öğrenilen hasta nakil ambulansı şoförü, iddiaya göre, Atatürk Caddesi üzerinde 06 DR 9108 plakalı araç sürücüsü ile yol verme tartışması yaşadı. 36 yaşındaki ambulans şoförü Mustafa Başbay ile sürücü arasındaki sözlü tartışma daha sonra kavgaya döndü.

"BEN POLİSİM"

Otomobil sürücüsü ve yanındaki şahıs, ambulans şoförü Başbay'ı ambulanstan indirerek darbetti. Ambulans şoförünü darbettiği sırada gelenlere ve ambulans şoförüne "Ben polisim" diye bağıran şahsın, emlakçı olduğu öğrenildi.

AMBULANS ŞOFÖRÜ YARALANDI

KAPAT [X]


Yüzünde, boynunda darp izleri olan ve dudağı patlayan ambulans şoförü Başbay, çevredeki vatandaşlar tarafından kurtarıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, ambulans şoförünün darp girişiminde bulunan sürücüden şikayetçi olduğu öğrenildi.

İhlas Haber Ajansı
Bu haber 75 kez okundu.
30 Kasım - 21:27
Boğazına başörtüsü dolanan bebek hayatını kaybetti
30 Kasım - 19:55
Engelli 2 çocuğu bulunan aileyi apartmandan atmak için imza topladılar
30 Kasım - 11:28
Samsun'da doktorun oğlu, 6. kattan düşerek hayatını kaybetti