SGK Rehberi
Medya Haberleri

Fox dizisine korona şoku! Bir oyuncu koronaya yakalandı!

17 Ekim 2020 Cumartesi 20:30
Fox dizisine korona şoku! Bir oyuncu koronaya yakalandı!
Sen Çal Kapımı dizisine korona şoku! Bir oyuncu koronaya yakalandı!

Televizyongazetesi.com/Detay – Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin bir oyuncusunun corona testinde pozitif çıkmasıyla büyük telaş yaşandı! Sezon başında setlerin yeniden başlaması ve pek çok dizinin çekimleri ile birlikte kimi setlerde corona virüs bulaşan kişilerin ortaya çıkmasıyla panik yaşanmıştı. Yeni Hayat, Aşk 101 gibi setlerdeki corona şokunun ardından tüm oyunculara ve ekibe test yapılmış ve bazı oyuncular bir süre karantinaya alınmıştı.

Benzer bir durum Sen Çal Kapımı dizisinde de yaşanmakta şu sıralar. Dizide Melek Yücel karakterini oynayan Elçin Afacan'ın koronavirüs testi pozitif çıktı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın twitter hesabından duyurduğu habere göre Kovid-19 testi pozitif çıkan Elçin Afacan nedeniyle tüm ekibe ve oyunculara test yapıldı.

Dizi setlerinde uzun süredir Kovid-19 nedeniyle sıkı tedbirler alınıyor. Oyuncular kamera önünde oldukları için maskesiz olsa da set çalışanları sürekli maskeli ve çok dikkatli davranıyorlar. Ancak yine de istenmeyen durumlar oluşabiliyor.

KAPAT [X]

 

SGK Rehberi
Bu haber 299 kez okundu.
30 Ekim - 11:02
Paris'te kaçış kaosu! Yağma, izdiham ve kaçış hepsi bir arada...
30 Ekim - 10:56
'Bir biçimde Meclis’e girdik/Daha ilk oturumda uyuduk kaldık' Uğur Işılak'ı kızdıracak yazı
30 Ekim - 10:48
Bakan Varank duyurdu! Gıda devinden Türkiye'de 250 milyon liralık yatırım