SGK Rehberi
Gündem

Ünlü sunucu evinde ölü bulundu

16 Şubat 2020 Pazar 11:30
Ünlü sunucu evinde ölü bulundu
İngiltere’nin ünlü sunucusu Caroline Flack, Londra’daki dairesinde ölü bulundu. 40 yaşındaki güzel sunucu Caroline Flack, 2015 yılında sunmaya başladığı Love Island programıyla adını duyurmuştu. Caroline ayrıca ''The X'' adlı bir projede de yer alırken, 2014 yılında ''Strictly Come Dancing'' adlı yarışmada birinci olmuştu. İngiltere’yi şoka sokan ölümle ilgili konuşan aile avukatı Flack’in evinde intihar ettiğini açıkladı.


İngiltere'den gelen son dakika haberine göre; ünlü sunucu evinde ölü bulundu. 40 yaşındaki ünlü sunucu Caroline Flack, Londra'daki dairesinde intihar etti. İntihar etmesinin sebebi henüz bilinmezken ailesi ölüm haberini doğruladı. İngiliz ITV kanalı yaptığı açıklamada, ''Love Island'deki ve ITV'deki herkes bu talihsiz haber dolayısıyla çok üzgün. Caroline, Love Island ekibinin çok sevilen bir üyesiydi. Ailesine en içten ve samimi baş sağlığı dileklerimizi iletiriz" ifadelerini kullandı.

ÜNLÜ SUNUCU İNTİHAR ETTİ!
40 yaşındaki ünlü sunucu, 2015 yılında sunmaya başladığı ''Love Island'' (Aşk Adası) adlı programla tanınmıştı. Caroline ayrıca ''The X'' adlı bir projede de yer alırken, 2014 yılında ''Strictly Come Dancing'' adlı yarışmada birinci olmuştu. Ailesi ölüm haberini doğrularken, aile avukatı ise Flack'in evinde intihar ettiğini belirtti.

İngiliz ITV kanalı yaptığı açıklamada, ''Love Island'deki ve ITV'deki herkes bu talihsiz haber dolayısıyla çok üzgün. Caroline, Love Island ekibinin çok sevilen bir üyesiydi. Ailesine en içten ve samimi baş sağlığı dileklerimizi iletiriz" ifadelerini kullandı

Takvim
Bu haber 526 kez okundu.
29 Mart - 13:40
Koronavirüs ihbarına giden 112 ekibi kabusu yaşadı! Koca'dan gece yarısı telefon....
29 Mart - 12:21
Gaziantep'te 'toplu mezar' iddialarına 2 gözaltı
29 Mart - 12:00
Virüs fırsatçılarına yapılan operasyonlarda 160 gözaltı