SGK Rehberi
Medya Haberleri

Hız limiti 140 km'ye mi çıkıyor? Resmi açıklama geldi

11 Eylül 2019 Çarşamba 14:33
Hız limiti 140 km'ye mi çıkıyor? Resmi açıklama geldi
Hız limiti 140 km'ye mi çıkıyor? Resmi açıklama geldi

İçişlerinden 'hız sınırı' açıklaması: Daha çalışma aşamasında

İçişleri Bakanlığı: (Hız limiti 140 kilometreye çıkarılıyor) şeklinde basına yansıyan haberlerin aksine, konunun henüz çalışma aşamasında olduğu ve tüm yönleriyle değerlendirildiği ifade edilmiştir

ÇALIŞMA AŞAMASINDA

İçişleri Bakanlığından, hız sınırının artırılması konusunun henüz çalışma aşamasında olduğu ve tüm yönleriyle değerlendirildiği bildirildi.

BAKAN SOYLU RADYODA KONUŞMUŞTU

Bakanlıktan yapılan açıklamada, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun dün bir radyo programındaki mülakatının ilgili bölümünde otoyollardaki standardın yükselmesi sonucu hız sınırının artırılması yönündeki değerlendirmesinin basın yayın kuruluşlarına yansıdığı hatırlatıldı.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Söz konusu mülakatta Sayın Bakanımız, bu konunun değerlendirilmekte olduğunu, gelen talepler çerçevesinde yüzde 5'lik bir artış çerçevesinde çalışmanın yapılacağını belirtmesiyle söz konusu çalışmanın Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile gerçekleştirileceğini ifade etmiştir. 'Hız limiti 140 kilometreye çıkarılıyor' şeklinde basına yansıyan haberlerin aksine, konunun henüz çalışma aşamasında olduğu ve tüm yönleriyle değerlendirildiği ifade edilmiştir."

SGK Rehberi
Bu haber 892 kez okundu.
26 Şubat - 23:03
Bakan Selçuk, Sakine öğretmeni tebrik etti
26 Şubat - 23:01
Karabük Valiliğinden 'koronavirüs' açıklaması
26 Şubat - 22:35
Dünya alarmda! 3 ülkeye daha sıçradı