SGK Rehberi
Medya Haberleri

Dehşet 30 dakika sürmüş

13 Ocak 2018 Cumartesi 11:25
Dehşet 30 dakika sürmüş

Denizli’de su isteme bahanesiyle evine giren hırsız tarafından öldüresiye dövülen Ümmü Coşdan, “Evde her yeri arıyor, sonra gelip tekrar dövüyordu” diye konuştu

Denizli'nin Çal ilçesinde, bir bardak su isteme bahanesiyle girdiği evde 75 yaşındaki Ümmü Coşdan'ı öldüresiye dövüp boynundaki altını alan caninin yakalanması için özel ekip kuruldu. Talihsiz kadının oğlu Ali Coşdan, "Bu caninin bir an önce yakalanmasını ve en ağır cezayı almasını istiyoruz" dedi. Coşdan, "Olayın olduğu gün annem pazara gitmiş. Pazara bölge dışından yüzlerce insan geliyor. Caninin annemi takip etmiş olma ihtimali çok yüksek" dedi.

"BURALARDAN DEĞİLDİ"

taburcu edilen Ümmü Coşdan ise, evdeki dehşetin 30 dakika sürdüğünü söyledi. Coşdan, "Ellerimi ve ağzını koli bandı ile bağladıktan sonra, altınlar paralar nerde deyip dövdü. Evde her yeri arıyor, sonra gelip tekrar dövüyordu. Yok dedikçe daha fazla vurdu. Yalvardım ama gözü dönmüştü. En son boynumdaki reşat altını almak için uğraştı. Vermemek için kapandım. Koparıp aldı. Buralardan biri değildi.
Olsa tanırdım" diye konuştu.

BAHÇEDEN KAÇMIŞ

Korkunç olay Akkent mahallesinde meydana gelmişti. Ümmü teyzenin verdiği suyu içtikten sonra göz yaşartıcı sprey sıkan saldırgan kadına yumruklarla öldüresiye vurmuş, boynundaki reşat altınını alarak evin arka penceresinden atlayıp kaçmıştı.

Jandarma yetkililerinden alınan bilgiye göre, zanlının eşkalinin çevre işyeri güvenlik kameraları sayesinde belirlendiği, isminin tespiti ve yakalanması için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği öğrenildi.

Kaynak:Yeniasır
(Yok)
Bu haber 136 kez okundu.
20 Ekim - 19:42
Aydın'da polis memuru denizde boğuldu
20 Ekim - 19:23
Babasının cesediyle 10 yıl yaşadı